• Obecnie brak na stanie
Chanel Chance Eau Fraiche
  • Chanel Chance Eau Fraiche

Chanel Chance Eau Fraiche 100ml EDT

F143-44DD

Woda toaletowa dla kobiet

 

139,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Chanel Chance Eau Fraiche

(produkt zafoliowany)

Chanel Chance Eau Fraiche woda toaletowa 100 ml jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ten zapach delikatnie przypominać pierwsza opcja daje szansę. Chanel Chance Eau Fraiche jest wszechobecny, ale lekkie jak bryza, która zaskakuje w każdej chwili.

Chance Eau Fraiche wnieść swój dzień zapach kwiatów, jaśminu i świeżość. Ma bardzo piękną szklaną butelkę w kształcie okręgu, obepnutého metalu. To zapach zaznaczała swoją nieograniczoną władzę, to jest w kolorze zielonym połyskiem! Jej pokrywka jest jak lodowaty i przypomina kostkę lodu. Każdy szczegół wywołuje uczucie świeżości. Dla nieoczekiwane doświadczenia, że otacza użytkownika i zamieszkującej go śmiałym świeżości.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: cytryna i cedr
Nuty serca: różowy pieprz, hiacynt wodny i jaśmin
Nuty bazy: drzewo tekowe, irys, bursztyn, paczula, wetyweria i białe piżmo

O marce Chanel

Marka Chanel to prawdziwa legenda w świecie mody. Swoje istnienie zapoczątkowała w 1913 roku, kiedy Coco Chanel otworzyła w Paryżu swój pierwszy sklep.  W 1919 roku stał się on Domem Mody Chanel. W roku 1921 Coco Chanel połączyła różę, jaśmin i aldehydy, tworząc jedne z najbardziej znanych perfum, Chanel No. 5. W latach 30-tych XX wieku w ubraniach Chanel pokazywały się wszystkie arystokratki europejskie, w tym sama wielka księżna Maria i baronowa Henrykowa de Rothschild. Następnie kreacjami Chanel zainteresowało się Hollywood. Chanel stał się jednym z najważniejszych domów mody, wyznacznikiem trendów. Chanel jest jedną z najbardziej wpływowych marek w świecie mody.

Szczegóły produktu
F143-44DD
16 innych produktów w tej samej kategorii: