Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu
  • Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu

Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu 75ml EDP TESTER

6EEC-2232

Tester perfum - woda perfumowana dla mężczyzn

109,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Tester perfum Giorgio Armani Acqua di Gio Absolu

Jest to czwarty rozdział w historii Acqua Di Giò, będący wyrazem sojuszu człowieka z naturą, sojuszu, który uwalnia jego wewnętrzną siłę i wolność. Nowy zapach, który podkreśla samą istotę wody i jej zasadniczą rolę w świecie przyrody: jej głębię, siłę i intensywność. Sojusz między wodą a drewnem zabiera nas w podróż w ponadczasową męskość, obejmując głębszą ogólną świadomość. Acqua Di Giò Absolu reprezentuje nowe wcielenie człowieka, które podkreśla mądrą i świadomą wrażliwość elegancji i wyrafinowanego luksusu.

Nuty zapachowe

Nuty głowy: nuty owocowe
Nuty serca: nuty morskie i nuty drzewne
Nuty bazy : paczula

O marce Giorgio Armani

Marka Giorgio Armani została założona w latach 70-tych XX wieku przez Giorgio Armaniego. Jej wyjątkowość dostrzeżono natychmiastowo. Błyskawicznie zjednała sobie rzesze klientów, zdobywając międzynarodowe uznanie i miano najbardziej udanego włoskiego projektanta. Obecnie jest to jedna z największych i najbardziej cenionych marek modowych na świecie. W jej ofercie można znaleźć perfumy, akcesoria i zestawy upominkowe. Marka Giorgio Armani jest obecna w najbardziej luksusowych dzielnicach handlowych na świecie. Najlepiej sprzedające się perfumy i wody kolońskie Armani to Giorgio Armani Acqua Di Gio i Armani Code. Pozostają one jednymi z najpopularniejszych designerskich zapachów na rynku.

Czym są testery perfum?

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu, do którego producent przykłada mniejszą staranność, czasami nie posiadają korka i nie są zafoliowane. Co ciekawe, ze względów strategii reklamowej w testerach producenci stosują trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Jednocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Szczegóły produktu
6EEC-2232
16 innych produktów w tej samej kategorii: